Ju jeni vizitori 4590587

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje te Komuna Parisit
 • 14442786_1516110095081372_740079100_n
  Full Screen
  • 14442786_1516110095081372_740079100_n%1/6
  • 14429124_1516110101748038_21089480_n%2/6
  • 14445882_1516110131748035_956426450_n%3/6
  • 14442724_1516110111748037_1101157907_n%4/6
  • 14445297_1516110061748042_70537019_n%5/6
  • 14445607_1516110041748044_2051747213_n%6/6
  1/6
  14442786_1516110095081372_740079100_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 422
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e parisit pran Lulishtes
  • Zona e brendshme: 93 m²
   • per shitje 93 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje te Komuna Parisit pran lulishtes ne nje apartament shume cilsor dhe ndodhet ne katin e dyte.
  I organizuar nga dy dhoma njera eshte dhome matrimoniale dhe tjetra dhome femijesh, sallon i madh, korridor, tualet.
  Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %