Ju jeni vizitori 4630127

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » *OKAZION* SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT
 • CIMG0325.JPG
  Full Screen
  • CIMG0325.JPG%1/27
  • CIMG0339.JPG%2/27
  • CIMG0341.JPG%3/27
  • CIMG0347.JPG%4/27
  • CIMG0348.JPG%5/27
  • CIMG0350.JPG%6/27
  • CIMG0349.JPG%7/27
  • CIMG0326.JPG%8/27
  • CIMG0327.JPG%9/27
  • CIMG0332.JPG%10/27
  • CIMG0351.JPG%11/27
  • CIMG0352.JPG%12/27
  • CIMG0354.JPG%13/27
  • CIMG0359.JPG%14/27
  • CIMG0358.JPG%15/27
  • CIMG0362.JPG%16/27
  • CIMG0382.JPG%17/27
  • CIMG0364.JPG%18/27
  • CIMG0363.JPG%19/27
  • CIMG0366.JPG%20/27
  • CIMG0367.JPG%21/27
  • CIMG0342.JPG%22/27
  • CIMG0344.JPG%23/27
  • CIMG0370.JPG%24/27
  • CIMG0384.JPG%25/27
  • CIMG0333.JPG%26/27
  • CIMG0360.JPG%27/27
  1/27
  CIMG0325.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 304
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Tirana, Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 79,60 m²
  • Mbulim zone: 86,20 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  *OKAZION* Apartament për shitje ngjitur me Rezidencën 'Kodra e Diellit'. Në një pallat 5-katësh, ndodhet në katin e parë të banimit (kati i dytë nga toka). Apartamenti ka sipërfaqe të përgjithshme 86.2 m2, e ndarë në 79.6 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 6.6 m2 sipërfaqe e përbashkët. Disponon Kontratë Porosie. Organizimi i brendshëm i përshtatur në një dhomë ndenjeje me aneks, dy dhoma gjumi, një korridor, një ballkon dhe një tualet. Posedon një hapësirë të bollshme. Mobilimi i përfshirë në çmim përveç disa elektroshtëpiakeve. Dritaret janë me vetratë xhami, me duralumin, dopioxham (dhoma dhe ballkoni). Orientimi nga Lindja dhe Jugu, me shumë diell dhe pamje të bukur.

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ballkone 1
   • Korridor 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug
   • Supermarkete
   • spital
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • pjatalares
   • dush
   • lavatrice
   • Ngrohes uji
   • frigorifer
   • furnizime
   • sobe
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 79.60 m²
   • planimetria 86.20 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
   • Nr. Double Bed 1
   • Nr. Single Bed 3
  • Infrastrukture
   • palester
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %