Ju jeni vizitori 4625788

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 10,900 m2 truall ne Qafen e Kasharit!!!
 • Clear Location
  Full Screen
  • Clear Location %1/2
  • toka kashar%2/2
  1/2
  Clear Location
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 177
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Zone toke: 1,08 ha
   • per shitje 1 198 000 €
 • Detajet e prones

  Truall me siperfaqe 10,900 m2.

  Ne Autostraden Tirane Durres, prane qafes se Kasharit, SHITET nje trual me siperfaqe 10,900 m2 truall. Prona ndodhet ne nje nga vendet kyce te autostrades, Prane Qafes se Kasharit, ku ka akses shume te mire me Rrugen Dytesore dhe mbikalimin per ne Qafen e Kasharit.

  E Pershtatshme per ndertim Show room, Magazina, Njesi te nevoshme per nevojat e Biznesit.

  Permast e truallit jane: Gjeresia 65 mL dhe Gjatesia 170 m2.

  Ju mirepresim per detaje te metejshme!!!

  Nxitoni te beni tuajen kete tuall fantastik me cmim te arsyeshem!!!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone toke 10890.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %