Ju jeni vizitori 4623961

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qera zyra prane Universitetit New York
 • 11909614_670118496459099_28987803_n
  Full Screen
  • 11909614_670118496459099_28987803_n%1/17
  • 11874056_670118479792434_996264683_n%2/17
  • 11897098_670118499792432_263189932_n%3/17
  • 11909887_670118476459101_632445790_n%4/17
  • 11910783_670118509792431_1974898141_n%5/17
  • 11911174_670118516459097_1639459377_n%6/17
  • 11911548_670118493125766_2011988414_n%7/17
  • 11911603_670118453125770_1024878021_n%8/17
  • 11911644_670118469792435_1916479058_n%9/17
  • 11911955_670118486459100_461760889_n%10/17
  • 11911950_670118466459102_1790705566_n%11/17
  • 11913082_670118489792433_161412197_n%12/17
  • 11930725_670118513125764_345880241_n%13/17
  • 11921899_670118519792430_892261906_n%14/17
  • 11931723_670118459792436_976989320_n%15/17
  • 11874023_670118446459104_2031547887_n%16/17
  • 11913091_670118483125767_1910387613_n%17/17
  1/17
  11909614_670118496459099_28987803_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 668
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qera zyra te mobiluara prane universitetit New York tek Kodra e Diellit.Organizuar ne 3 ambjente pune ,ballkon dhe tualet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta