Ju jeni vizitori 4209245

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER QIRA
 • image-0-02-01-170af88d93f66e6e50da549de0352b44622d16dc8a39861632943c84b651b9de-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-170af88d93f66e6e50da549de0352b44622d16dc8a39861632943c84b651b9de-V%1/9
  • image-0-02-01-dbc4e3109109aa021c4776c95f56edefc5eacf5b1873b51530a1346954fa96b0-V%2/9
  • image-0-02-01-1a5eefa1c876e525347fd7bc97e9f6017257fff8e686d5c97c9cfba298effd1f-V%3/9
  • image-0-02-01-c4a4c2c66c933641f2d1ba919397ac9d5e841d8e8f265d64b70e0313a15e8452-V%4/9
  • image-0-02-01-437d8e805c09921baa14fdface73757d67b907a32959152279ef4725baf38832-V%5/9
  • image-0-02-01-76bd0c21317919d6acc36df607b8670eb48cd24908959ea4270f33201eb53b02-V%6/9
  • image-0-02-01-b74767bff91f8a92a9850118f281d612d049dc2dc65f2fe37e158db3eb413883-V%7/9
  • image-0-02-01-78509534810b9b64133d5c34ecb47286b8d69320e76a6f3579448b1b4daa3cc5-V%8/9
  • image-0-02-01-450e79414561d00498373d389eae9e5b4bbd65ee4276f988e78bde150b0df776-V%9/9
  1/9
  image-0-02-01-170af88d93f66e6e50da549de0352b44622d16dc8a39861632943c84b651b9de-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 670
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit te Kristal Center
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane Kristal Center ne Komunen e Parisit, ne nje zone shume te mire dhe te qete. Ka nje siperfaqe 90m² dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta