Ju jeni vizitori 4602368

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament tek Petro Nini
 • IMG-20160926-WA0026
  Full Screen
  • IMG-20160926-WA0026%1/8
  • IMG-20160926-WA0028%2/8
  • IMG-20160926-WA0025%3/8
  • IMG-20160926-WA0029%4/8
  • IMG-20160926-WA0031%5/8
  • IMG-20160926-WA0033%6/8
  • IMG-20160926-WA0034%7/8
  • IMG-20160926-WA0024%8/8
  1/8
  IMG-20160926-WA0026
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 726
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Petro Nini
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament tek Petro Nini.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
  Per me shume informaion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta