Ju jeni vizitori 4661044

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Vile komerciale ne Irfan Tomini
 • 20160718_133629
  Full Screen
  • 20160718_133629%1/9
  • 20160610_112810%2/9
  • 20160613_155514%3/9
  • 20160613_155541%4/9
  • 20160627_110313%5/9
  • 20160713_102403%6/9
  • 20160713_102208%7/9
  • 20160718_102912%8/9
  • 20160718_102850%9/9
  1/9
  20160718_133629
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 390
  • Dhomat gjumi: 21 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga irfan tomini
  • Zona e brendshme: 550 m²
  • Mbulim zone: 550 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • Per qira  6 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vile ne nje zone mjaft te mire afer qendres e pershtatshme per hotel, klinike, zyra. Ambienti eshte bosh dhe ndodhet ne Irfan Tomini ne rruge kryesore mjaft e dukshme dhe me parking te garantuar per 9 makina. Perbehet nga 5 kate. Ne katin e pare ndodhet holli, restoranti, recepsioni dhe zyra. Ne katin e dyte, trete dhe katert ndodhen nga 7 dhoma per kat-6 dopio dhe 1 teke. Ne katin e peste ndodhet nje salle e madhe e rreth 345 m2 e pershtatshme per konferenca.Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 23
   • te gjitha dhomat 21
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 550.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 550.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 9
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta