Ju jeni vizitori 4590664

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet resort ne Mullet.
 • 118342589
  Full Screen
  • 118342589%1/9
  • 14445727_10207180576538697_1380177908_n%2/9
  • 14518600_10207180575978683_522968669_n%3/9
  • 14470898_10207180575898681_1553714793_n%4/9
  • 14483918_10207180576338692_358431700_n%5/9
  • 14518756_10207180576058685_784579219_n%6/9
  • 118343441%7/9
  • 118343481%8/9
  • 118343415%9/9
  1/9
  118342589
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 427
  • Tipi i prones: Resort
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berzhite
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 3.000 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 540 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat me atraktive te periferise se Tiranes, shitet ambjent multifunksional, pra: restorant,salle per organizime eventesh,lulishte funksionale, pishine per femije dhe te rritur, kend lojrash dhe parking shumevendesh.
  Ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 3000.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %