Ju jeni vizitori 4648333

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dhe jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Kavajes prane qendres Globe
 • DSC08305.JPG
  Full Screen
  • DSC08305.JPG%1/10
  • DSC08321.JPG%2/10
  • DSC08308.JPG%3/10
  • DSC08312.JPG%4/10
  • DSC08310.JPG%5/10
  • DSC08301.JPG%6/10
  • DSC08314.JPG%7/10
  • DSC08316.JPG%8/10
  • DSC08317.JPG%9/10
  • DSC08307.JPG%10/10
  1/10
  DSC08305.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 392
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kavajes
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 123 m²
   • per shitje 160 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Shitet dhe jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Kavajes prane qendres Globe.Apartamenti eshte 123 m² bashke me ambjente te perbashketa dhe organizohet ne 1 sallon 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ka punime mjaft cilesore me sistem ngrohje qendrore,e mobiluar ne menyr bashkekohore.Apartamenti disponon te gjitha dokumentat hipotekore.Per me te per detaje ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 123.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %