Ju jeni vizitori 4152056

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira te Zogu i Zi
 • 20160927_134053
  Full Screen
  • 20160927_134053%1/11
  • 20160927_134138%2/11
  • 20160927_134125%3/11
  • 20160927_134110%4/11
  • 20160927_134221%5/11
  • 20160927_134006%6/11
  • 20160927_134336%7/11
  • 20160927_134355%8/11
  • 20160927_134017%9/11
  • 20160927_134318%10/11
  • 20160927_134238%11/11
  1/11
  20160927_134053
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 181
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Karl Topia
  • Zona e brendshme: 101 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Te Sheshi Karl Topia te Zogu i Zi ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore te mire administruar jepet me Qira nje aprtament 2+1 i mobiluar totalisht . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi njera nga te cilat me ballkon , 2 banjo . Apartamenti eshte i pajisur me 2 kondicionere dhe i gatshem per banim me te gjitha kushtet .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 101.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta