Ju jeni vizitori 4148595

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament (1+1) me qira.
 • IMG-20160927-WA0006
  Full Screen
  • IMG-20160927-WA0006%1/13
  • IMG-20160927-WA0012%2/13
  • IMG-20160927-WA0011%3/13
  • IMG-20160927-WA0004%4/13
  • IMG-20160927-WA0005%5/13
  • IMG-20160927-WA0014%6/13
  • IMG-20160927-WA0010%7/13
  • IMG-20160927-WA0002%8/13
  • IMG-20160927-WA0001%9/13
  • IMG-20160927-WA0013%10/13
  • IMG-20160927-WA0007%11/13
  • IMG-20160927-WA0008%12/13
  • IMG-20160927-WA0009%13/13
  1/13
  IMG-20160927-WA0006
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 395
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga gjik kuqali
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira me nje siperfaqe prej 70 m2 i ndodhur ne katin e trete te nje pallati te ri ne zonen e Shushices. Ambienti ka nje arredim komod dhe te mjaft te rehatshem, ka nje organizim dhomash prej: dhome gjumi ,kuzhine, tualet, ballkon. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta