Ju jeni vizitori 4694973

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1, 96m2 ne Sarande
 • 14215198_1319430914735485_882388992_o
  Full Screen
  • 14215198_1319430914735485_882388992_o%1/19
  • 14191749_1319432148068695_1706868760_o%2/19
  • 14139428_1319431618068748_1479601927_o%3/19
  • 14151729_1319431248068785_628944877_o%4/19
  • 14139444_1319431514735425_703809840_o%5/19
  • 14151734_1319430114735565_1391484988_o%6/19
  • 14151890_1319432338068676_2003494827_o%7/19
  • 14151906_1319431198068790_1818726187_o%8/19
  • 14152265_1319430948068815_176551190_o%9/19
  • 14163663_1319431861402057_210060854_o%10/19
  • 14163666_1319430774735499_1283322895_o%11/19
  • 14163802_1319429368068973_1443374580_o%12/19
  • 14164103_1319432231402020_2109228477_o%13/19
  • 14164116_1319432394735337_1536360821_o%14/19
  • 14164116_1319431238068786_958985771_o%15/19
  • 14191384_1319431788068731_1771698378_o%16/19
  • 14215279_1319431371402106_721914509_o%17/19
  • 14215446_1319430061402237_618484052_o%18/19
  • 14215320_1319429164735660_306297906_o%19/19
  1/19
  14215198_1319430914735485_882388992_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 307
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti, Sarande
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 'Butrinti'. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me punime shume cilesore, rreth 70 metra mbi rrugen Butrinti, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje anesore nga deti.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %