Ju jeni vizitori 4143339

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE
 • DSC_0233.JPG
  Full Screen
  • DSC_0233.JPG%1/20
  • DSC_0231.JPG%2/20
  • DSC_0232.JPG%3/20
  • DSC_0236.JPG%4/20
  • DSC_0239.JPG%5/20
  • DSC_0237.JPG%6/20
  • DSC_0264.JPG%7/20
  • DSC_0253.JPG%8/20
  • DSC_0256.JPG%9/20
  • DSC_0258.JPG%10/20
  • DSC_0261.JPG%11/20
  • DSC_0224.JPG%12/20
  • DSC_0271.JPG%13/20
  • DSC_0272.JPG%14/20
  • DSC_0275.JPG%15/20
  • DSC_0248.JPG%16/20
  • DSC_0245.JPG%17/20
  • DSC_0269.JPG%18/20
  • DSC_0276.JPG%19/20
  • DSC_0278.JPG%20/20
  1/20
  DSC_0233.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 311
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Tiranë, Unaza e Re, Rr. Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 93,20 m²
   • per shitje 48 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re me sipërfaqe të përgjithshme 93.2 m2. E organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ka dy dalje në ballkon. Orientimi nga Perëndimi. Apartamenti ndodhet në katin e dytë nga toka, pra në katin e parë të banimit, në një pallat të ri. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe me kondicioner. Apartamenti është i mirëorganizuar, pa pasur thyerje dhe kollona të tepërta, pra nuk të kushtëzon në mobilim.
  Zona është në perspektivë përsa i përket shtrimit të rrugëve dytësore. Për më tepër, zona i ka pranë të gjitha facilitetet e duhura për të krijuar një jetesë komode.
  Shënim: Mobilimi është i përfshirë në çmim, nëqoftëse kemi të bëjmë për një çmim të padiskutueshëm.

  Për më tepër informacion/vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 93.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Luljeta Nikolli
  Telefone: +355662044242
  email: l.nikolli@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %