Ju jeni vizitori 4681034

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 1+1 PER SHITJE
 • ID3edd3d00-0000-0500-0000-000002144c78
  Full Screen
  • ID3edd3d00-0000-0500-0000-000002144c78%1/5
  • ID3edd3d00-0000-0500-0000-0000021b245f%2/5
  • ID3edd3d00-0000-0500-0000-0000021b2461%3/5
  • ID3edd3d00-0000-0500-0000-0000021b2460%4/5
  • ID3edd3d00-0000-0500-0000-000002144c7a%5/5
  1/5
  ID3edd3d00-0000-0500-0000-000002144c78
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 671
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes te Globe
  • Zona e brendshme: 65 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 65m2, me 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ofron kushte mjat te mira jetese dhe punime mjaft cilesore, i pajisur me oxhak. Orientimi jug-perendim, mjaf i ndricuar. Ndodhet ne ndertim te ri, me ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 65.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %