Ju jeni vizitori 4148543

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira te Sheshi Willson
 • 20160928_101055
  Full Screen
  • 20160928_101055%1/8
  • 20160928_101028_HDR%2/8
  • 20160928_101011%3/8
  • 20160928_101022_HDR%4/8
  • 20160928_101107%5/8
  • 20160928_101522%6/8
  • 20160928_101432%7/8
  • 20160928_101646%8/8
  1/8
  20160928_101055
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 465
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sulejman Delvina
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine me vete, dy dhoma gjumi,nje ballkon dhe nje tualet me dritare.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me cdo gje te nevojshme dhe cilesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta