Ju jeni vizitori 4578224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • IMG-20160929-WA0011
  Full Screen
  • IMG-20160929-WA0011%1/10
  • IMG-20160929-WA0008%2/10
  • IMG-20160929-WA0013%3/10
  • IMG-20160929-WA0014%4/10
  • IMG-20160929-WA0017%5/10
  • IMG-20160929-WA0016%6/10
  • IMG-20160929-WA0009%7/10
  • IMG-20160929-WA0010%8/10
  • IMG-20160929-WA0018%9/10
  • IMG-20160929-WA0015%10/10
  1/10
  IMG-20160929-WA0011
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 113
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Don Bosko
  • Zona e brendshme: 96,30 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament per shitje 2+1 ne Don Bosko, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 tualet, 2 ballkone.
  Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ofrohet totalisht i mobiluar, sistemi i ngrohjes dhe ftohjes me kondicioner, elektroshtepiaket jane cilesore.
  Orientimi jug-lindje.
  Disponon certifikat te rregullt pronesie.
  Per nje vizit ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone interneti 96.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %