Ju jeni vizitori 4680059

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient tek gjykata e Tiranes
 • 20160719_094547
  Full Screen
  • 20160719_094547%1/5
  • 20160719_094536%2/5
  • 20160719_094703%3/5
  • 20160719_094531%4/5
  • 20160719_094633%5/5
  1/5
  20160719_094547
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 399
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 84 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient biznesi i pershtatshem per lokal, dyqan, klinike ne afersi te gjykates se rrethit. Ambienti eshte ne nje vend te dukshem dhe shume te frekuentuar.
  Ka edhe nje verande te shfrytezueshme.. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 84.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta