Ju jeni vizitori 4680126

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje
 • IMG_0851
  Full Screen
  • IMG_0851%1/14
  • IMG_0862%2/14
  • IMG_0867%3/14
  • IMG_0863%4/14
  • IMG_0848%5/14
  • IMG_0852%6/14
  • IMG_0854%7/14
  • IMG_0861%8/14
  • IMG_0856%9/14
  • IMG_0857%10/14
  • IMG_0859%11/14
  • IMG_0860%12/14
  • IMG_0866%13/14
  • IMG_0850%14/14
  1/14
  IMG_0851
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 156
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Zona e brendshme: 194 m²
  • Zone toke: 194 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per Shitje prane Kopshti Botanike. Vila ka nje sip. prej 194 m2 dhe eshte e ndare ne 1 kate: Vila eshte bosh, disponon Sistem Qendrore Ngrohje/Ftohje, ka dhe nje siperfaqe te konsiderueshme oborri. Ju ftojm ta vizitojm se bashku kete vile!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %