Ju jeni vizitori 4681014

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex me qera i mobiluar te Rezidenca Kodra e Diellit
 • 14569551_244141319317634_852120001_n
  Full Screen
  • 14569551_244141319317634_852120001_n%1/14
  • 14608195_244141302650969_317489679_n%2/14
  • 14585477_244141095984323_2002618628_n%3/14
  • 14502121_668169823333913_54387073_n%4/14
  • 14501966_668169790000583_1053360389_n%5/14
  • 14518763_668169813333914_1735527382_n%6/14
  • 14542733_668169800000582_131837569_n%7/14
  • 14528254_668169893333906_1605682853_n%8/14
  • 14569102_244141419317624_1647182512_n%9/14
  • 14569604_244141269317639_46811599_n%10/14
  • 14580458_244141339317632_1817772824_n%11/14
  • 14585513_244141455984287_1108820207_n%12/14
  • 14610752_244141219317644_133416726_n%13/14
  • 14620005_244141385984294_512734630_n%14/14
  1/14
  14569551_244141319317634_852120001_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 501
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera dupleks te rezidenca Kodra e diellit. Ka nje orientim mjaft te mire dhe keni mundesine qe te jeni te paret per te jetuar ne kete ambjent.Apartamenti eshte i sapo mobiluar qe e ben jetesen tuaj akoma me te rehatshme .
  Na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta