Ju jeni vizitori 4662364

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira
 • DSC_1459
  Full Screen
  • DSC_1459%1/35
  • DSC_1451%2/35
  • DSC_1453%3/35
  • DSC_1455%4/35
  • DSC_1457%5/35
  • DSC_1454%6/35
  • DSC_1448%7/35
  • DSC_1482%8/35
  • DSC_1483%9/35
  • DSC_1479%10/35
  • DSC_1487%11/35
  • DSC_1486%12/35
  • DSC_1490%13/35
  • DSC_1434%14/35
  • DSC_1437%15/35
  • DSC_1438%16/35
  • DSC_1439%17/35
  • DSC_1442%18/35
  • DSC_1462%19/35
  • DSC_1465%20/35
  • DSC_1463%21/35
  • DSC_1469%22/35
  • DSC_1468%23/35
  • DSC_1443%24/35
  • DSC_1445%25/35
  • DSC_1446%26/35
  • DSC_1447%27/35
  • DSC_1471%28/35
  • DSC_1476%29/35
  • DSC_1474%30/35
  • DSC_1440%31/35
  • DSC_1491%32/35
  • DSC_1492%33/35
  • DSC_1498%34/35
  • DSC_1500%35/35
  1/35
  DSC_1459
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 114
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 360 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira 3+1 tek Rr. Elbasanit.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 matrimoniale (njera me tualet dhe tjetra me ballkon), dhome femijesh, sallon dhe ambient gatimi me vehte.
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre mjaft moderne dhe komode me pajisje teper cilesore.
  Punimet dhe investimi ka nje vlere te konsiderueshme: te gjitha dhomat e gjumit jane te shtruara me parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner ne te gjitha ambientet, ndritcimi i sallonit eshte i komanduar me pult qe te krijon mundesine e ndryshimit te ngjyrave, salloni dhe dy dhomat matrimoniale jane te punuara me stuko veneciane.
  Salloni gjithashtu ka dalje direkte ne nje verande 30m2 me nje pamje relaksuese te kompleksit te gjelberuar.
  Ndodhet ne nje zone te qete dhe te sigurt te Tiranes me akses direkt ne Rr. Elbasanit.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone toke 360.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 4
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta