Ju jeni vizitori 4685281

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 tek Samos Tower
 • Scan8
  Full Screen
  • Scan8%1/6
  • Scan9%2/6
  • Scan12%3/6
  • Scan11%4/6
  • Scan13%5/6
  • Scan14%6/6
  1/6
  Scan8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 502
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Samos Tower, Rruga: Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 122,80 m²
   • per shitje 260 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament luksoz ne zonat me te preferuara dhe me te kerkuara te Tiranes.Apartamenti ndodhet tek Samos Tower, pozicionuar ne kat te 7, orientim nga jug-lindje.
  Mobiljet dhe elektoshtepiaket jane nga firmat me prestigjoze.Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, 2 tualet, dhomë ndënjeje-guzhinë dhe 2 ballkone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 122.80 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %