Ju jeni vizitori 4625704

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament
 • 14542780_1526083770750671_673446549_n
  Full Screen
  • 14542780_1526083770750671_673446549_n%1/7
  • 14542675_1526083750750673_988020344_n%2/7
  • 14542904_1526083784084003_1699474234_n%3/7
  • 14508554_1526083734084008_737050067_n%4/7
  • 14518608_1526083810750667_901056926_n%5/7
  • 14518637_1526083794084002_193274109_n%6/7
  • 14528177_1526083834083998_388095466_n%7/7
  1/7
  14542780_1526083770750671_673446549_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 433
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr 5 Maji
  • Zona e brendshme: 92 m²
   • per shitje 63 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament te Rr:5 Maji perball Shkolles Tirana Jone ne katin e 8 te nje pallat te ri te sapo perfunduar. I organizuar nga dy dhoma gjumi ku njera eshte dhome matrimoniale dhe tjetra dhome femijesh dhe nje sallon ndenje dhe ngrenie me ballkon, tualet me dritare. Pallati ka poshte nje siperfaqe te llogaritur per lulishte dhe kend lojrash. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %