Ju jeni vizitori 4602417

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial ne qender
 • 20160930_132548
  Full Screen
  • 20160930_132548%1/6
  • 20160930_132504%2/6
  • 20160930_132533%3/6
  • 20160930_132639%4/6
  • 20160930_132630%5/6
  • 20160930_132614%6/6
  1/6
  20160930_132548
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 404
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga bardhok biba
  • Zona e brendshme: 84 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial mbrapa 15 kateshit. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne nje zone me shume levizje dhe me vizibilitet shume te mire. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 84.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %