Ju jeni vizitori 4131827

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial me hipoteke ne Yzberisht
 • 794822fe-c6be-4ea2-a792-f00b68708843
  Full Screen
  • 794822fe-c6be-4ea2-a792-f00b68708843%1/4
  • c0f8fe93-3a64-4b46-b409-8ea09b0fdabf%2/4
  • 7544839e-1a0d-4811-b587-5deee3ca0400%3/4
  • c186e1e4-84cc-443a-aecd-523cc485b19c%4/4
  1/4
  794822fe-c6be-4ea2-a792-f00b68708843
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 162
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 147,32 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal ne gjendje pune ne Yzberisht prane KMY. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 147 m2 te organizuar me dy ambiente te ndara, njeri i dedikuar per femijet me nje kend te bukur lojrash. Pjesa tjeter e ambientit eshte e arreduar ne menyre mjaft komode per klientet. Pervec pjeses se brendshme, lokali ka edhe nje ambient te jashtem. Cmimi i shitjes eshte 150000, ketu perfshihet dhe investimi. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 147.32 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %