Ju jeni vizitori 4594963

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamenti1+1per qera te gjimnazi Petronini
 • FB_IMG_1475306647914
  Full Screen
  • FB_IMG_1475306647914%1/11
  • FB_IMG_1475306682366%2/11
  • FB_IMG_1475306674048%3/11
  • FB_IMG_1475306685114%4/11
  • FB_IMG_1475306679968%5/11
  • FB_IMG_1475306676380%6/11
  • FB_IMG_1475306668752%7/11
  • FB_IMG_1475306668752%8/11
  • FB_IMG_1475306659264%9/11
  • FB_IMG_1475306661249%10/11
  • FB_IMG_1475306666451%11/11
  1/11
  FB_IMG_1475306647914
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 505
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament 1+1 te gjimnazi petroni shume prane liqenit te Tiranes per qera.apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i pabanuar me pare. Do ishit te paret qe do jetonit ne rast perzgjedhjeje. Na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta