Ju jeni vizitori 4648294

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra per Qira ne Qender
 • 20160929_135355
  Full Screen
  • 20160929_135355%1/13
  • 20160929_135607%2/13
  • 20160929_135425%3/13
  • 20160929_135455%4/13
  • 20160929_135411%5/13
  • 20160929_135430%6/13
  • 20160929_135414%7/13
  • 20160929_135505%8/13
  • 20160929_141146%9/13
  • 20160929_135304%10/13
  • 20160929_135309%11/13
  • 20160929_135345%12/13
  • 20160929_135513%13/13
  1/13
  20160929_135355
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 183
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdi Toptani
  • Zona e brendshme: 194 m²
  • Mbulim zone: 211 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te Tiranes prane Toptani Shopping Center dhe hotel The Plaza ne katine 6 jepet me qira nje ambjent per zyra . Ambjenti eshte i pershtatshem dhe ka funksionuar per zyra , me te gjitha facilitetet , eshte i organizuar ne 5 ambjente te ndara njera nga te cilat ishte salla e mbledhjeve , 2 tualete , dhe nje ambjetn sherbimi me orientim juglindje plot drite dhe me pamje nga qendra .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 211.00 m²
   • Zone interneti 194.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta