Ju jeni vizitori 4136667

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 20160930_185013
  Full Screen
  • 20160930_185013%1/17
  • 20160930_185039%2/17
  • 20160930_185104%3/17
  • 20160930_185029%4/17
  • 20160930_184934%5/17
  • 20160930_184940%6/17
  • 20160930_185130%7/17
  • 20160930_185122%8/17
  • 20160930_185148%9/17
  • 20160930_185243%10/17
  • 20160930_185301%11/17
  • 20160930_185251%12/17
  • 20160930_185335%13/17
  • 20160930_185342%14/17
  • 20160930_184952%15/17
  • 20160930_185114%16/17
  • 20160930_185110%17/17
  1/17
  20160930_185013
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 165
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • per shitje 61 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen 'Hoxha Tahsim'. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati 6 katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor, dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje, nje aneks dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i orjentuar nga jug-perendimi dhe disponon çertifikate pronesie. Per me shume detaje si dhe nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %