Ju jeni vizitori 4594953

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qera
 • IMG_1252
  Full Screen
  • IMG_1252%1/6
  • IMG_1251%2/6
  • IMG_1255%3/6
  • IMG_1254%4/6
  • IMG_1250%5/6
  • IMG_1253%6/6
  1/6
  IMG_1252
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 163
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Durresit
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Zone toke: 70 m²
   • Per qira  333 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per Qera midis Rr. e durresit dhe Rr. Kavajes. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri, eshte i mire organizuar. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft te mire. Ka nje pamje nga Qendra e Tiranes. Per me shume info.na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta