Ju jeni vizitori 4660992

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 .
 • d55c7d86751c04c77f2ea371978d327f38e9d84805a72f0d1a0eddac68554040.0
  Full Screen
  • d55c7d86751c04c77f2ea371978d327f38e9d84805a72f0d1a0eddac68554040.0%1/3
  • planimetria%2/3
  • IMAG0661%3/3
  1/3
  d55c7d86751c04c77f2ea371978d327f38e9d84805a72f0d1a0eddac68554040.0
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 405
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga asim vokshi
  • Zona e brendshme: 71,31 m²
  • Mbulim zone: 71,31 m²
   • per shitje 54 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 71.31 m2 i ndodhur ne katin e 14 te nje pallati te ri ne nje kompleks mjaft te njohur, ne kompleksin Panorama. Ambienti ka hapsire te bollshme me punime mjaft cilesore si jashte dhe brenda. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 14
  • Siperfaqet
   • planimetria 71.31 m²
   • Zone interneti 71.31 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %