Ju jeni vizitori 4630294

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1+1
 • 20160713_102143
  Full Screen
  • 20160713_102143%1/7
  • 20160713_102307%2/7
  • 20160713_102320%3/7
  • 20160713_102604%4/7
  • 20160713_102255%5/7
  • 20160713_102151%6/7
  • 20160713_102403%7/7
  1/7
  20160713_102143
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 407
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1+1 ne Laprake. Hyrja ndodhet ne nje ndertim shume te mire dhe cilesor. Ka orientim P-L. Ka dokumenta te rregullta pronesie. Hyrja shitet e pamobiluar. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %