Ju jeni vizitori 4691719

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira, rruga Elbasanit 2+1 apartment for rent
 • DSC_4915
  Full Screen
  • DSC_4915%1/17
  • DSC_4918%2/17
  • DSC_4914%3/17
  • DSC_4913%4/17
  • DSC_4917%5/17
  • DSC_4916%6/17
  • DSC_4921%7/17
  • DSC_4920%8/17
  • DSC_4946%9/17
  • DSC_4927%10/17
  • DSC_4928%11/17
  • DSC_4929%12/17
  • DSC_4932%13/17
  • DSC_4942%14/17
  • DSC_4930%15/17
  • DSC_4939%16/17
  • DSC_4941%17/17
  1/17
  DSC_4915
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 648
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Budi
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne fillim te rruges se Elbasanit ne nje pallat teper cilesor.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode.
  Ka te gjithe facilitet e mundshme ne zone.
  Pallati ruhet 24h.


  The apartment is located in Elbasani street.
  It is organised in 2 bedrooms, 1 living room with a kitchen, 2 toilets and 2 balconies.
  The kitchen is equipped by all electro domestics.
  Heating and cooling are provided by two air conditioners.
  It is paved with wooden parquet.
  The balconies have the orientation from the east and west.
  The area is quiet and it offers all the possible facilities.
  The building offers administration and elevator.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta