Ju jeni vizitori 4685290

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kate Vile per Qera
 • IMG-20160929-WA0028
  Full Screen
  • IMG-20160929-WA0028%1/10
  • IMG-20160929-WA0013%2/10
  • IMG-20160929-WA0011%3/10
  • IMG-20160929-WA0003%4/10
  • IMG-20160929-WA0002%5/10
  • IMG-20160929-WA0008%6/10
  • IMG-20160929-WA0026%7/10
  • IMG-20160929-WA0017%8/10
  • IMG-20160929-WA0005%9/10
  • IMG-20160929-WA0000%10/10
  1/10
  IMG-20160929-WA0028
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 165
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ymer Kurti
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Kate Vile per Qera mbrapa Pstes 8. Ndodhet ne nje zone mjaft e mire. Vila eshte ne nje ndertim te ri dhe jepet kati i dyte, Vila perbehet nga dy dhoma gjumi ka nje sorxhiorno. Eshte e mobiluar shume mire. Ka nje sip. oborri reth e per qark. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta