Ju jeni vizitori 4586946

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 2+1 ish kompleksi Partizani
 • IMG-20160919-WA0006
  Full Screen
  • IMG-20160919-WA0006%1/8
  • IMG-20160919-WA0007%2/8
  • IMG-20160919-WA0001%3/8
  • IMG-20160919-WA0004%4/8
  • IMG-20160919-WA0003%5/8
  • IMG-20160919-WA0009%6/8
  • IMG-20160919-WA0005%7/8
  • IMG-20160919-WA0002%8/8
  1/8
  IMG-20160919-WA0006
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 408
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga frosina plaku
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  35.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qera tek kompleksi i ri Magnet ish klubi Partizani apartament i ri i sapo perfunduar. Ambienti perbehet nga 2 dhoma, 2 tualete, sallon dhe kuzhine dhe ballkon. Ka drejtim P-L.Punimet cilesore, komoditeti dhe qetesia e nje nder zonave me te reja e bejne kete kompleks shume te preferuar. Per me shume informacione mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta