Ju jeni vizitori 4678987

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ndertese 4 kate e pershtatshme per Hotel.
Ekskluzive
 • 005
  Full Screen
  • 005%1/21
  • 001%2/21
  • 002%3/21
  • 004%4/21
  • 003%5/21
  • 006%6/21
  • 009%7/21
  • 008%8/21
  • 020%9/21
  • 016%10/21
  • 011%11/21
  • 017%12/21
  • 026%13/21
  • 013%14/21
  • 012%15/21
  • 014%16/21
  • 015%17/21
  • 024%18/21
  • 019%19/21
  • 022%20/21
  • 023%21/21
  1/21
  005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 274
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres.
  • Zona e brendshme: 610 m²
  • Zone toke: 380 m²
   • per shitje 580 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet godine 3 kate + papafingo, te zona e Shkembit te Kavajes ne Durres. Ndertesa ndodhet ne nje truall me siperfaqe 380m2 i rrethuar me mur rreth e qark prones. Ne katin e pare eshte nje siperfaqe 108m2 e cila eshte e pershtatshme per lokal, supermarket ose ndonje aktivitet tjeter. Kati i 2 i nderteses dhe kati i 3 gjithashtu jane te strukturuar ne 3 apartamente cdo kat me siperfaqe 45 m2 secili apartament. Apartamentet jane te mobiluar me kushtet e nevojshme te banimit, te pajisur me kondicioner dhe jepen lehtesisht me qera gjate periudhes se veres. Cdo apartament disponon dhe tualetin personal brenda. Kati i 4 eshte papafingo me siperfaqe 130m2 dhe verande me siperfaqe 35m2.Eshte i strukturuar ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, kushine gatimit, tualet. E gjithe ndertesa disponon parkimin per apartamentet e saj, si dhe ka uji rrjeti i cili sigurohet nga depo e madhe uji nen toke dhe depozitat e vendosura ne tarracen e saj. Per cdo informacion shtese, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 7
   • Kuzhina
   • lavanderia
   • te gjitha dhomat 9
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 7
  • Perreth
   • Distance from the sea 50
   • zona jeshile
   • Plazh
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • Gardh elektrik
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Ushqim zgare
   • Sobe
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • oxhak
   • Mikrovale
   • sobe
   • antene parabolike
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zone toke 380.00 m²
   • Zone interneti 610.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • gaz
   • sherbim security
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur 8
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %