Ju jeni vizitori 4136971

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1
 • 14522192_10210226884685627_600680121_o (1)
  Full Screen
  • 14522192_10210226884685627_600680121_o (1)%1/10
  • 14550534_10210226888805730_618127711_o%2/10
  • 14585776_10210226888925733_653378214_o%3/10
  • 14522471_10210226889245741_1743966750_o%4/10
  • 14550557_10210226890525773_65382490_o%5/10
  • 14585722_10210226890485772_781148353_o%6/10
  • 14585612_10210226890125763_178265410_o%7/10
  • 14572006_10210226885605650_1400435055_o%8/10
  • 14542838_10210226885005635_1818822260_n%9/10
  • 14536848_10210226885485647_467255728_o%10/10
  1/10
  14522192_10210226884685627_600680121_o (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 436
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Brigada VIII
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  360 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, Jepet, zona me elitare dhe me e kerkuar ne Tirane.
  I organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe nje tualete. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per nje jetese komode.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka orjentim Jug - Perendim.
  Ju ftojme te na kontaktoni per nje vizite ne prone.
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esad Hysaj
  Telefone: +355672030827
  email: esad.hysaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta