Ju jeni vizitori 4659726

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Nderto vilen tende
 • WhatsApp Image 2016-10-04 at 10.30.28
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-04 at 10.30.28%1/4
  • WhatsApp Image 2016-10-04 at 10.30.32%2/4
  • WhatsApp Image 2016-10-04 at 10.30.30%3/4
  • WhatsApp Image 2016-10-04 at 10.30.31%4/4
  1/4
  WhatsApp Image 2016-10-04 at 10.30.28
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 168
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berzhite
  • zone: - - -
  • Adresa: Ibe
  • Zona e brendshme: 2.322 m²
   • per shitje 55 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne Ibe.Mundesi shume e mire per per te ndertuar,prane gjelberimit dhe ajrit te paster.Toka ndodhet prane Amfiteatrit( Kompleksit turistik) Kame.Aksesi nga dy ane me rruge,favorizon ne shfrytezimin si dhe shitjen e gjysmes se siperfaqes,ne rast se deshirohet.Toka eshte e sheshte,pa qene i nevojshem investimi ne nivelim Zoteron certifikate pronesie.Per me teper detaje si dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 2322.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %