Ju jeni vizitori 4620567

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokal me biznes te ngritur ne Don Bosko
 • image-0-02-05-94a74283f3bb2a7a21edfc0ff569c3863d49a2d05d98828a651060d7841ed19b-V
  Full Screen
  • image-0-02-05-94a74283f3bb2a7a21edfc0ff569c3863d49a2d05d98828a651060d7841ed19b-V%1/5
  • image-0-02-05-c6bb08d9e129a9ad509fb30bff6e222bacabd8fd5ead97d6b96bc08f77daf116-V%2/5
  • image-0-02-05-00af43525d1d3fde772dd867d584f1bf10a1e1576f94726291e33e4c7b802bf9-V%3/5
  • image-0-02-05-45eee45f159f2512d8ef11d243178fa79d9c2368b401139b62329d5a8783c251-V%4/5
  • image-0-02-05-27d42cfced795a4be85bf33d0c2d0beb5c7c58d274e7c0404179f02c96e7e983-V%5/5
  1/5
  image-0-02-05-94a74283f3bb2a7a21edfc0ff569c3863d49a2d05d98828a651060d7841ed19b-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 409
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Don Bosko
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 380 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal me biznes te ngritur ne don bosko, lokkali ndodhet ne rruge kryesore me nje arredim te ri ,modern ku cdo gje eshte e organizuar nga arkitekt italian , lokali funksionon si bar dhe lounge me klientele te ngritur ,lokali perbehet nga siperfaqe totale 100 m² nga e cila 40 m² eshte verande dhe 60 m² hapesire e brendshme ,dy banjo ,magazine , cmimi i shitjes 380000 euro, ne cmim perfshihet dhe nje garazhd.mund te na kontaktoni per kete rast qe nuk eshte per tu humbur.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %