Ju jeni vizitori 4694964

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament prane "Ufo Dental"
 • IMG_1970
  Full Screen
  • IMG_1970%1/6
  • IMG_1971%2/6
  • IMG_1969%3/6
  • IMG_1968%4/6
  • IMG_1973%5/6
  • IMG_1972%6/6
  1/6
  IMG_1970
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 676
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ibrahim Rugova", Tirane
  • Zona e brendshme: 71,50 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje ndertese ekzistuese por shume te mirembajtur. Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi e bollshme, kuzhine e vecuar, dhome ndenje dhe 1 tualet. Ne brendesi, ndodhet edhe nje dhome e vogel e vecuar e cila i vjen ne ndihme kuzhines. Per me shume informacion dhe vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 71.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %