Ju jeni vizitori 4691718

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje/Qira
 • 20160921_192554
  Full Screen
  • 20160921_192554%1/18
  • 20160921_192658%2/18
  • 20160921_192808%3/18
  • 20160921_192749%4/18
  • 20160921_192721%5/18
  • 20160921_192740%6/18
  • 20160921_192832%7/18
  • 20160921_192847%8/18
  • 20160921_192133%9/18
  • 20160921_191936%10/18
  • 20160921_191918%11/18
  • 20160921_192048%12/18
  • 20160921_192104%13/18
  • 20160921_192035%14/18
  • 20160921_192140%15/18
  • 20160921_192154%16/18
  • 20160921_192223%17/18
  • 20160921_193031%18/18
  1/18
  20160921_192554
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 117
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 109,30 m²
   • per shitje 109 000 €
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Shitje/Qira tek Liqeni i Thate.
  Apartamenti ka siperfaqe 109.3m2 i organizuar ne sallon me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 3 ballkone.
  Eshte totalisht i mobliluar ne menyre shume moderne duke te ofruar nje jetese komode.
  Disponon Certifikate Pronesie.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 109.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %