Ju jeni vizitori 4678974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qira
 • IMG-20161004-WA0024
  Full Screen
  • IMG-20161004-WA0024%1/9
  • IMG-20161004-WA0027%2/9
  • IMG-20161004-WA0035%3/9
  • IMG-20161004-WA0034%4/9
  • IMG-20161004-WA0033%5/9
  • IMG-20161004-WA0026%6/9
  • IMG-20161004-WA0029%7/9
  • IMG-20161004-WA0031%8/9
  • IMG-20161004-WA0032%9/9
  1/9
  IMG-20161004-WA0024
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 466
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Skerdilajd Llagami
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 62 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes me nje siperfaqe te vogel por te mire organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen,dhoma e gjumit nje ballkon dhe nje tualet.Per te gjithe ju qe preferoni gjelberimin e parkut te liqenit mos e humbisni kete mundesi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 62.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta