Ju jeni vizitori 4141117

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qira
 • 20160609_195751
  Full Screen
  • 20160609_195751%1/5
  • 20160609_195738%2/5
  • 20160609_200101%3/5
  • 20160609_195955%4/5
  • 20160609_195843%5/5
  1/5
  20160609_195751
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 467
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Qamil Guranjaku
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualet.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta