Ju jeni vizitori 4620527

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 54301825-fa6c-4f06-9f34-47432f31782e
  Full Screen
  • 54301825-fa6c-4f06-9f34-47432f31782e%1/10
  • 5e6e4b37-62ee-41bd-b777-ea9f5649c327%2/10
  • d72cb8b6-4725-4565-96ac-da4e84fead66%3/10
  • IMG-20161005-WA0017%4/10
  • e2b9de01-03e0-4c79-83c7-10c69afdb631%5/10
  • 462b53c2-1954-43b4-abca-517d99175787%6/10
  • 59f42db1-2b02-4f4a-8803-218adcdf6423%7/10
  • 9f832a46-2157-44c4-9ea4-695240136902%8/10
  • 6c9ccbe5-cc79-497f-bd9e-c31d9680b669%9/10
  • 297c9757-07ed-49e8-9a10-f62aadfbfec2%10/10
  1/10
  54301825-fa6c-4f06-9f34-47432f31782e
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 169
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fusha e Aviacionit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Dritan Hoxha
  • Zona e brendshme: 76 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 i pershtatur per 2+1.Pallati ndodhet perballe pallateve Gintas ne Rrugen 'Dritan Hoxha',te Benz Mercedez.Apartamenti zoteron certifikate pronesie.Orientimi jug-perendim i tij ben te mundur pershkrimin nga dielli,gjate gjithe dites.Pallati i ndertuar nga nje firme shume prestigjioze
  ,ka ndikuar drejteperdrejte ne cilesine dhe fortesine e punimeve.Vlen te vecohet invenstimi i kryer, ne punimet shtese te apartamentit,te cilat tejkalojne shifren prej 10.000 euro.Vendodhja e pallatit ben te mundur akses te shpejte per ne qender te qytetit, sigurisht dhe per daljen e shpejte nga Tirana.Linja urbane eshte eshte shume e shpeshte dhe komode.Pjese e apartamentit eshte dhe nje post parkimi para ambjentit te pallatit.Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 76.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %