Ju jeni vizitori 4576973

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje prane liqenit artificial
 • 20161005_105315
  Full Screen
  • 20161005_105315%1/11
  • 20161005_105402%2/11
  • 20161005_105353%3/11
  • 20161005_105156%4/11
  • 20161005_105214%5/11
  • 20161005_105227%6/11
  • 20161005_105220%7/11
  • 20161005_105243%8/11
  • 20161005_105251%9/11
  • 20161005_105254%10/11
  • 20161005_110002%11/11
  1/11
  20161005_105315
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 468
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 119 m²
   • per shitje 166 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me punime teper cilesore prane liqenit artificial i organizuar nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %