Ju jeni vizitori 4605001

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje pranen liqenit artificial
 • 20161005_112919
  Full Screen
  • 20161005_112919%1/7
  • 20161005_113048%2/7
  • 20161005_112955%3/7
  • 20161005_113149%4/7
  • 20161005_113007%5/7
  • 20161005_113028%6/7
  • 20161005_110012%7/7
  1/7
  20161005_112919
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 469
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 204 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me punime teper cilesore prane liqenit artificial i organizuar nga dhoma e ndenjes kuzhina e vecuar tre dhoma gjumi dhe dy tualete,apartamenti dispon edhe nje post parkimi te pa perfshire ne cmim.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %