Ju jeni vizitori 4695026

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 2+1+2
 • IMG-20161005-WA0042
  Full Screen
  • IMG-20161005-WA0042%1/9
  • IMG-20161005-WA0048%2/9
  • IMG-20161005-WA0043%3/9
  • IMG-20161005-WA0044%4/9
  • IMG-20161005-WA0046%5/9
  • IMG-20161005-WA0040%6/9
  • IMG-20161005-WA0047%7/9
  • IMG-20161005-WA0041%8/9
  • IMG-20161005-WA0049%9/9
  1/9
  IMG-20161005-WA0042
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 118
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 117 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament me qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne Bllok i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete, 2 ballkone.
  Ka nje siperfaqe prej 117 m2. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket druri.
  Sistemi ngrohje-ftohje me kondicioner ne te gjitha dhomat.
  Ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pallati me administrim te rregullt dhe me siguri te larte.
  Orientimi Lindje - Perendim.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 117.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta