Ju jeni vizitori 4620536

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1, tek Rez "Kodra e Diellit"
 • 14580438_10208838424656370_1892876530_n
  Full Screen
  • 14580438_10208838424656370_1892876530_n%1/10
  • 14610608_10208838424536367_1164863087_n%2/10
  • 14569169_10208838424896376_181007612_n%3/10
  • 14593280_10208838424696371_1343858109_n%4/10
  • 14585311_10208838424816374_1395018406_n%5/10
  • 14593305_10208838425056380_1323385805_n%6/10
  • 14580312_10208838425176383_1220499316_n%7/10
  • 14607949_10208838425096381_61734881_n%8/10
  • 14569048_10208838425216384_998143238_n%9/10
  • 14620060_10208838425576393_1900323047_n%10/10
  1/10
  14580438_10208838424656370_1892876530_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 506
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 91,40 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me piktoreske te kryeqytetit tek Rezidenca 'Kodra e Diellit'. Nje nga rezidencat me te pelqyera te Tiranes, shume prane me kopshtin Botanik dhe me komunen e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, cilesore, dhe eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi, ambient ndenie dhe gatimi te perbashket, 1 tualet me dritare, dhe nje ballkon spacioz. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.40 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %