Ju jeni vizitori 4683513

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera lokal ne qender te tiranes
 • 20161006_103533
  Full Screen
  • 20161006_103533%1/15
  • 20161006_103442%2/15
  • 20161006_105216%3/15
  • 20161006_103502%4/15
  • 20161006_103508%5/15
  • 20161006_103517%6/15
  • 20161006_103546%7/15
  • 20161006_103553%8/15
  • 20161006_103603%9/15
  • 20161006_103614%10/15
  • 20161006_103629%11/15
  • 20161006_103645%12/15
  • 20161006_103659%13/15
  • 20161006_103757%14/15
  • 20161006_105108%15/15
  1/15
  20161006_103533
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 415
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: QENDER
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera lokal funksional ne qender te tiranes , ka funksionuar si club karaoke por i pershtatshem dhe per birrari, club e cdo lloje aktiviteti tjeter, lokali perbehet nga siperfaqe 70 m² dhe jepet me qera 1000 euro , bashkengjitur ka dhe nje zyre ,te interesuarit mund te na kontaktojne
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta