Ju jeni vizitori 4693409

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • IMG_1424
  Full Screen
  • IMG_1424%1/7
  • IMG_1415%2/7
  • IMG_1421%3/7
  • IMG_1422%4/7
  • IMG_1420%5/7
  • IMG_1417%6/7
  • IMG_1418%7/7
  1/7
  IMG_1424
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 173
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Zona e brendshme: 79 m²
  • Zone toke: 79 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje tek Liqeni i Thate, (Conadi). Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ndodhet ne katin e pare banimi. Disponon dokumentacion te rregullte. Apartamenti ka dhe nje verande te konsiderushme 31 m2 dhe hapesire te brendshme eshte 47.3 m2. Ka pamje te lire. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 79.00 m²
   • Zone interneti 79.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %