Ju jeni vizitori 4170237

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 1+1
 • 20161006_150450
  Full Screen
  • 20161006_150450%1/11
  • 20161006_150606%2/11
  • 20161006_150515%3/11
  • 20161006_150518%4/11
  • 20161006_150530%5/11
  • 20161006_150617%6/11
  • 20161006_150626%7/11
  • 20161006_150724%8/11
  • 20161006_150752%9/11
  • 20161006_150756%10/11
  • 20161006_150800%11/11
  1/11
  20161006_150450
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 678
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mrgarita Tutulani"
  • Zona e brendshme: 67 m²
  • Mbulim zone: 74 m²
  • Condo cmim: 7 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet fare prane rruges kryesore 'Sami Frasheri' dhe eshte fare prane liqenit te Tiranes.
  Ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone interneti 67.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta