Ju jeni vizitori 4693419

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dhe jepet me qira magazine 700 m2
  • 20160818_144150 (1)
    Full Screen
    • 20160818_144150 (1)%1/5
    • 20160818_144138%2/5
    • 20160818_144145%3/5
    • 20160818_144206%4/5
    • 20160818_144150%5/5
    1/5
    20160818_144150 (1)
  • Detajet perberese te prones
    • Reference: NEW 277
    • Tipi i prones: depo
    • status: e re
    • Distrikt: Durrës
    • Qark ose prefekture: Durrës
    • Qytet: Spitalle
    • zone: - - -
    • Adresa: Lagja 15, Ruuga"Aleksander Goga"
    • Mbulim zone: 700 m²
    • Zone toke: 1.000 m²
      • per shitje 250 000 €
      • Per qira  1 000 €
  • Detajet e prones

    Shitet dhe jepet me qira magazine industriale me siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 700 m2, ne lagjen 15, Spitalle, Durres. Eshte ndertim i ri i sapo perfunduar dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh. Ndertesa eshte e perbere nga dy kate,Kati i pare ka nje siperfaqe 350 m2, me dy hyrje kryesore dhe qe mund te sherbeje per magazinim ose showroom. Kati i dyte ka nje siperfaqe 350 m2, i poasjisur me vetrata xhami, i pershtatshem per aktivitete zyre dhe sherbimi, rrobaqepesi, call center, etj. Siperfaqa e trualli te krijon mundesine e ndertimit te metejshem.
    Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime. Eshte ne forme korner-i me akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore e dytesore.
    Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie.
    Per informacion te detajuar ju lutemi te na kontaktoni
  • Te paraqitura

    • Floor 0 - Dhoma
      • Hapesire e hapur 1
    • Floor 0 - Siperfaqet
      • siperfaqja 350.00 m²
    • Floor 1 - Dhoma
      • Tualete 2
      • Zyrat
    • Floor 1 - Siperfaqet
      • siperfaqja 350.00 m²
    • Dhoma
      • Tualete 2
      • nr. I kateve 2
    • Perreth
      • Banka
      • Ambjente comerciale
      • zona jeshile
      • spital
      • Market
      • Verande
      • Transport publik
      • Supermarkete
    • ekstra
      • Kushte Shume mrie
      • Dysheme 0
    • Qellimi
      • comerciale
      • Industri
      • Logjistike
      • e vecante
    • Siperfaqet
      • planimetria 700.00 m²
      • Zone toke 1000.00 m²
    • sherbimet
      • elektricitet
      • Ndricim publik
      • Telefone
      • trefazor
      • uje
    • Infrastrukture
      • tarrace
      • mur
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

    Menyre Kontakti

    emer
    Telefone
    email
    Mesazh
  • Te dhena per agjentin

    Marsida Guma
    Telefone: +355699807681 / +35552500026
    email: info.newday@c21.al
  • Detaje per agjensi

    CENTURY 21 New Day
    email: info.newday@c21.al
  • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %